home

КВАРТИРА З ДВОМА РІВНЯМИ – ЖИТЛО ДЛЯ ПОЦІНОВУВАЧІВ ВЕЛИКОГО ПРОСТОРУ

Маєте велику родину та непереборне бажання мешкати у статусній багатокімнатній оселі? Ми вже виконали ваше бажання. Вам залишилося лише недорого купити дворівневу квартиру в місті Ужгород.
Тільки в ЖК "Парус Ріверсайд" дійсна пропозиція повноцінних пентхаусів в Ужгороді - з двома рівнями, панорамними вікнами та плоским дахом 2-го поверху!

В ній є все, що може знадобитися для життя з комфортом та навіть більше:

  • підвищена безпека та обмежений доступ: використання чіпів та карток доступу, охорона об'єкту;
  • тераси площею від 10 м.кв.;
  • гостьова та приватні зони: перший поверх - оупен спейс, велика вітальня, другий поверх - кімнати для вас та ваших гостей, а також приватний особистий простір;
  • зручні санвузли;
  • кухня для приготування та прийому їжі;
  • гардеробна кімната.

Крім того, ви будете вражені дивовижним краєвидом з вікна, котрий відкривається на тамтешній парк та річку Уж. Житло, що ми вам пропонуємо - це сучасна квартира з терасою. Тільки-но уявіть, як приємно на ній пити каву вранці та читати книгу ввечері.

Чому варто купити таку квартиру?

Пентахаус у місті Ужгород – вдале рішення для тих, хто надає перевагу раціональному розподілу житлового простору. Завдяки достатній площі місця для проживання ви матимете змогу самостійно обрати, де буде ваша спальня, а де – дитяча кімната. Це - чудове помешкання, в якому гарно жити самим господарям, та в яке не соромно запросити гостей.

Ціна найбажаніших пентхаусів зафіксована у гривні до кінця зими

ПЕНТХАУСИ