Нещодавно досягнуто домовленості про партнерство між ЖК Парус Riverside та представництвом австрійської компанії LEIER про постачання на будівельний майданчик новобудови в Ужгороді енергозберігаючих керамічних блоків для монтажу зовнішніх стін.

Таким чином ЖК Парус Riverside став першим будинком в Ужгороді, який використає для зовнішніх стін енерогозберігаючі матеріали європейського виробника LEIER.

Виготовлені на сучасному заводі, керамічні поризовані блоки LEIERTERM відповідають найновішим тенденціям так званої «теплої кераміки» у галузі будівництва. Основою перевагою керамічних блоків є, насамперед, енергетична фективність, яка досягається за рахунок наявних у структурі блоку мікропор, що перешкоджають проникненню холодного повітря у середину будинку.  Окрім того вони не містять шкідливих домішок алюмінію, в порівнянні із газоблоком. Стіна із такого матеріалу є теплою, міцною та завжди сухою.

Дізнайтесь більше про енергозберігаючі технології ЖК ПАРУС – вентильований фасад з утепленням, багатокамерні панорамні вікна, індивідуальне опалення!

095 260 61 60

Парус Leier
Керамічний блок Leier на будівельному майданчику Парус Riverside

 

Парус Leier

Leave a reply