home

А Ваш бізнес вже має домівку?

Команда Парус Riverside будує не лише затишні квартири.

В арсеналі будівничих об’єктів є комерційна нерухомість площею від 40 до 650 м.кв.

Пропонована площа знаходиться в затишному, елітному кварталі ЖК Парус, де сусідами можуть бути Ваші клієнти.

Переваги приміщення:

  • вільне планування офісу Open Space;
  • висота приміщення 3600 см;
  • два окремих входи та пандус;
  • окрема витяжна вентиляція на даху будинку;
  • розвинена інфраструктура: фітнес, басейн, парк, набережна, громадський транспорт.

І найголовніше, що ми пропонуємо ексклюзивно - це можливість проектування вашого омріяного простору професійним архітектором, який втілить ваші найсміливіші мрії та задуми, спроектує будь-який план, який Ви хочете втілити. За Вами лише ідея та бажання дочекатися бажаного результату.

У нас є велика кількість вільних квадратних метрів, а у вас - є мрія та потреба.

Це тренажерний зал чи модний бутік? А може це офіс чи склад? Фітнес-центр, салон краси? Конференц-зал задля проведення успішних переговорів та ділових зустрічей чи книгарня? Мрієте відкрити коворкінг чи заїхати дружньою командою IT-шників? Є ще багато ідей використання комерційної площі, але Ви вже зрозуміли, що це приміщення створено саме для Вас! Залишається лише обрати вигідний для Вас варіант - купівля чи оренда.

Продаж комерційної нерухомості в Ужгороді

Ми пропонуємо не тільки універсальне приміщення під Ваш бізнес, надаємо в допомогу архітектора, але ще подбали про вигідні для вас умови придбання - повна або часткова купівля приміщення по квадратурі за дуже привабливими цінами в Ужгороді.

Добре спланований офісний простір здатен підвищити загальну продуктивність вашої команди майже на 20%. І якщо +20% до продуктивності — не аргумент для вашого збільшення витрат, можливо, вас зацікавить інша цифра: збільшення річного прибутку на $5000. Такі дані наводить сервіс планування продуктивності DeskTime

Готові купити комерційну нерухомість за вигідною ціною у престижному житловому комплексі?

Залиште заявку на консультацію і розрахунок вартості, нам є що Вам запропонувати.

Умови придбання:купівляоренда

Вигідна оренда з великою перспективою

Окрім купівлі комерційної нерухомості пропонуємо розглянути варіант довгострокової оренди приміщення.

Враховуючи обмежені пропозиції оренди приміщень в Ужгороді під офіси, пропонований вільний простір якнайкраще підійде для IT компаній та інших сфер бізнесу, де є необхідність розташувати працівників згідно Ваших уподобань.

Працювати у зручному, сучасному офісі – це сьогодні не забаганка, а вимога часу. Численні дослідження засвідчили, що у комфортних умовах працівники продуктивніше працюють і в підсумку мають кращий результат своєї роботи.

Багато простору буде надихати на великі цілі та успішні проекти. Бажаєте розташувати офіс у форматі Open Space чи створити окремі офіси? Архітектор з команди Парус Riverside допоможе втілити будь-яку мрію.

Ви власник магазину? Мешканці ЖК Парус вже живуть поруч!

Орендована площа може слугувати і як фітнес-центр. Залишилось лише завезти спортивне обладнання, знайти найкращих фітнес-тренерів і вуа-ля! Ваші потенційні клієнти будуть відвідувати тренування, яке відбувається буквально у їхньому будинку! Чи існує більш комфортне розташування фітнес-центру? Наша думка - ні!

Перетворення простору на салон краси? Наш архітектор легко організує справжній жіночий рай зі стильним дизайном.

Парус Riverside не має жодних обмежень. Будь-яку Вашу ідею команда разом з архітектором може втілити у життя.

Житловий комплекс преміум-класу Парус Riverside із зручним розташуванням та розвиненою інфраструктурою - ідеальне місце для будь-якого бізнесу.

Ще вагаєтесь щодо оренди?

Готові купити чи орендувати комерційну нерухомість за вигідною ціною у престижному житловому комплексі? Приміщення під офіс, магазин, фітнес-центр та будь-який інший формат бізнесу. Це саме те, що Ви так довго шукали.

Залиште заявку на консультацію і розрахунок вартості - наші менеджери з вами зв’яжуться.

Умови придбання:купівляоренда